ANASAYFA
BAŞKAN
ÖZGEÇMİŞ
BAŞKANA MESAJ
BAŞKANIN WEB SAYFASI
SOSYAL MEDYA HESAPLARI
KURUMSAL
ORGANİZASYON YAPISI
MECLİS
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
MECLİS GÜNDEMLERİ
MECLİS KARAR ÖZETLERİ
PLAN ve RAPORLAR
STRATEJİK PLANLAR
PERFORMANS PROGRAMLARI
MALİ YILI BÜTÇELERİ
KURUMSAL MALİ DURUM ve BEKLENTİ RAPORU
KESİN HESAP DOSYALARI
FAALİYET RAPORLARI
DEVLET TEŞKİLATI MERKEZİ KAYIT SİSTEMİ
BELEDİYE VERGİ ve ÜCRET TARİFELERİ
YATIRIM ve HİZMET PROGRAMLARI
KOCAELİ İLİ İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ EYLEM PLANI
ENERJİ POLİTİKASI
MEVZUAT
KANUNLAR
KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME
CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMELERİ
TÜZÜKLER
CUMHURBAŞKANI KARARLARI
E-MEVZUAT
TEBLİĞLER
CUMHURBAŞKANI GENELGELERİ
YÖNETMELİKLER
BAŞKANLIK TEBLİĞLERİ
KAMU HİZMETLERİ STANDARTLARI TABLOSU
KURUMSAL KİMLİK KILAVUZU
DİJİTAL MEDYA
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SİTELERİMİZ
KURUMSAL SOSYAL MEDYA
KURUMSAL LOGO SETİ
DİJİTAL FOTOĞRAF PLATFORMU
DİJİTAL KARTPOSTAL PLATFORMU
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
KOCAELİ
TARİHÇE
SOSYO EKONOMİK YAPI
SAYILARLA KOCAELİ
KÜLTÜR, SPOR, TURİZM VE EĞİTİM
SAĞLIK VE SOSYAL KORUMA
TARIM
İŞ GÜCÜ, İSTİHDAM VE İŞSİZLİK
NÜFUS VE DEMOGRAFİ
SANAYİ, TİCARET VE HİZMETLER
ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME
ADALET VE SEÇİM
ÇEVRE VE ENERJİ
YATIRIMLAR
DIŞ TİCARET
KOCAELİ'Yİ KEŞFET
İLÇE İLÇE KOCAELİ
BAŞİSKELE
ÇAYIROVA
DARICA
DERİNCE
DİLOVASI
GEBZE
GÖLCÜK
İZMİT
KANDIRA
KARAMÜRSEL
KARTEPE
KÖRFEZ
TURİZM REHBERİ
KBB TURİZM REHBERİ
BÜYÜLEYİCİ GÜZELLİKLER
TARİHİ VE KÜLTÜREL MİRAS
CAMİİLER, KÜLLİYELER, TÜRBELER
YAŞAYAN MÜZELER
YÖRESEL DEĞERLER
KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ
KOCAELİ'Yİ SEYRET
KOCAELİ MARKALAŞIYOR
KOCAELİ ANSİKLOPEDİSİ
HAVADAN KOCAELİ
VERİ KOCAELİ
YAYINLARIMIZ
HİZMETLER
PROJELER
E-BELEDİYE
BORÇ ÖDEME VE SORGULAMA
BİLGİ EDİNME
İHALE ODASI CANLI YAYIN
HAL FİYATLARI
İMAR PLANI İLANLARI
SIKÇA SORULAN SORULAR
BÜYÜKŞEHİR 153
GÜNLÜK VEFAT LİSTESİ
ENCÜMEN ODASI CANLI YAYIN
ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMA FİYATLARI
SAĞLIK ve GÜVENLİK
OTOBÜS SAATLERİ
TRAMVAY SAATLERİ
VAPUR SAATLERİ
ŞEHİR REHBERİ
URBAS
KOBİS
İLETİŞİM
Anasayfa
Organizasyon Yapısı
ORGANİZASYON YAPISI
Başkan
Doç. Dr. Tahir BÜYÜKAKIN
Özel Kalem Müdürlüğü
Ahmet AKPINAR
Teftiş Kurulu Başkanlığı
Süleyman BÜYÜKŞAHİN
Genel Sekreterlik
Birinci Hukuk Müşavirliği
Av. Necmi ÖZEN
Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
Doç. Dr. Ali YEŞİLDAL
Gençlik Eğitimi Şube Müdürlüğü
Fatih DİZDAR
Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Mine PİR KAZAN
Gençlik ve Spor Hizmetleri İdare Şube Müdürlüğü
Hüseyin YEŞİLDAĞ
Spor Şube Müdürlüğü
Alparslan ARSLAN
Kaynak Geliştirme Ve İştirakler Dairesi Başkanlığı
Kemal ALTUNEL
Haller Şube Müdürlüğü
Ayhan ACAR
İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü
Hami ÖZEL
Terminaller Şube Müdürlüğü
Bilgin MACİT
Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanlığı
Doç. Dr. Ali YEŞİLDAL
Kent Politikaları ve Araştırmaları Şube Müdürlüğü
Ayhan VAROL
Veri Analizi ve İstatistik Şube Müdürlüğü
Menekşe SÖZEN
Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı
Ali İhsan ÖZGÜR
Bütçe Şube Müdürlüğü
Murat USTAOĞLU
Gelir Şube Müdürlüğü
Şükrücan KAYABEKİR
İcra ve Takip Şube Müdürlüğü
Deniz Çavdar
Muhasebe Şube Müdürlüğü
Osman GÜR
Ön Mali Kontrol Şube Müdürlüğü
Ali Doğan SET
Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü
Hasan Hakan BİLGİNOĞLU
Genel Sekreter Yardımcısı
Ali Haydar BULUT
Afet İşleri Dairesi Başkanlığı
Şemsettin YILDIRIM
Afetlere Müdahale Şube Müdürlüğü
Kenan SEYREK
Risk Belirleme ve Önlem Şube Müdürlüğü
Dr. Ahmet ÖZDEMİR
Sivil Savunma Uzmanı
Mevlüt ŞEN
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı
Ayşegül YALÇINKAYA
Asfalt Üretim ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü
Güneş MUTMAN
Aykome Şube Müdürlüğü
Volkan TORPİL
Fen İşleri İdare Şube Müdürlüğü
Derya ŞENOL
İhale İşleri Kesin Hesap Şube Müdürlüğü
Tolga CANKAYA
Makina İkmal Şube Müdürlüğü
Cemil GÜRGEN
Yol Bakım, Onarım ve Yapım Şube Müdürlüğü
Görkem ABBASOĞULLARI
Yol, Köprü, Etüt ve Proje Şube Müdürlüğü
Derya BİLGİR
Yol Sanat Yapıları Kontrol Şube Müdürlüğü
Mustafa Kurt
İtfaiye Dairesi Başkanlığı
Ömer İSLAMOĞLU
İtfaiye İdare Şube Müdürlüğü
Kadir KÖKTÜRK
İtfaiye Müdahale Şube Müdürlüğü
Hüseyin GÜRBÜZ
İtfaiye Önleme ve Eğitim Şube Müdürlüğü
Cüneyt UYAR
Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı
Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü
Ali Serkan SİMAVLI
Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü
Volkan ŞENEL
Uygulama Şube Müdürlüğü
Emre ÖZKAR
Genel Sekreter Yardımcısı
Gökmen MENGÜÇ
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı
Mesut ÖNEM
Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü
Birol BALCI
Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Yüksel DEMİRCAN
Çevre Koruma ve İklim Değişikliği Şube Müdürlüğü
Meriç DENİZ
Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü
Afşin TURAN
Sıfır Atık Şube Müdürlüğü
Hüseyin KILIÇ
Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı
Yavuz TİLKİ
Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü
Selçuk ÇALIK
Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
Tuncay ÇAVDAR
Taşınmaz Mallar Şube Müdürlüğü
Ertürk AKDİK
İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı
Osman GÜNLER
Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü
Hüseyin GÜLÇEBİ
Harita Şube Müdürlüğü
Serkan ONUR
İmar İşleri Şube Müdürlüğü
Mustafa Gökhan BAYKAN
Şehir Planlama Şube Müdürlüğü
Rahmi Erdal TÜMPALAY
Zemin Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü
Mustafa YALTIRAK
Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı
Fatih GÜREL
Raylı Sistem Etüt Proje Şube Müdürlüğü
Yusuf Ziya ÖZYURT
Raylı Sistem İşletme ve İdare Şube Müdürlüğü
Leyla KOR
Raylı Sistem Yapım Şube Müdürlüğü
Hakan KAFADAR
Ulaşım Dairesi Başkanlığı
Ali BİLGİ
Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım Sistemleri Şube Müdürlüğü
Murat SANDALCI
Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü
Mehmet YILDIRIM
Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü
Mehmet AKKAYA
Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü
Salih MÜLAYİM
UKOME Şube Müdürlüğü
Süleyman SARAÇ
Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Sercan YAVAŞ
Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü
Cüneyt ÇETİNTAŞ
Ulaşım Ruhsat ve İdare Şube Müdürlüğü
İsmail YALÇIN
Genel Sekreter Yardımcısı
Dr. Hasan AYDINLIK
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
Hasan ÖZER
İdari İşler Şube Müdürlüğü
Musa İTMİŞ
İhale İşleri Şube Müdürlüğü
Hamza SERİM
Satın Alma Şube Müdürlüğü
Aydın İRİÇ
Lojistik Şube Müdürlüğü
Muhammet ACAR
Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı
Numan BALABAN
Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü
Mustafa DURSUN
Muhtarlık İşleri İdare Şube Müdürlüğü
Dr. Dağhan ÇELEBİ
Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü
Uğur ŞAHİN
Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü
Temel FİDAN
Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı
Cenan TURAN
Park Bahçeler Etüt Proje Şube Müdürlüğü
Halil KESİKBAŞ
Mezarlıklar Şube Müdürlüğü
Zafer SEVİL
Park Bahçeler Bakım Şube Müdürlüğü
Fatih ÖZKARAASLAN
Park Bahçeler İdare Şube Müdürlüğü
Volkan AKBAŞ
Park Bahçeler Yapım Şube Müdürlüğü
Mehmet DEMİREL
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı
Ebubekir ARDIÇ
Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Sezer CEYHAN
Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Nagehan MALKOÇ
Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü
İrfan TÜRKMEN
Sağlık ve Sosyal Hizmetler İdare Şube Müdürlüğü
Mustafa YEŞİLDAL
Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü
Mehmet KÖSE
Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü
Esra ÖZKAN
Yapı Kontrol Dairesi Başkanlığı
Serkan IHLAMUR
Enerji, Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü
Mehmet Çetin ERGÜN
Etüt ve Proje Şube Müdürlüğü
Ercan ÖZKAN
Tesisler Şube Müdürlüğü
Cihat YÜCEL
Yapı İşleri Kontrol Şube Müdürlüğü
Hüseyin PEHLİVAN
Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı
Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU
Arşiv Şube Müdürlüğü
Muhammet Ergin
Encümen Şube Müdürlüğü
Mehmet AYAZ
Meclis Şube Müdürlüğü
Kadriye TURABİ
Yazı İşleri Şube Müdürlüğü
İsa SOLAKOĞLU
Genel Sekreter Yardımcısı
Sadık UYSAL
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı
Murat YAVUZ
Basın Yayın Şube Müdürlüğü
Mustafa CEBECİ
Dijital İletişim Şube Müdürlüğü
Çetin ALKAN
Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü
Ufuk ATABAY
Tören ve Organizasyon Şube Müdürlüğü
Emel ALP
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Dr. İsmail GÜLSOY
Akıllı Şehirler ve Kent Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü
Mehmet Yunus TEKEL
Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü
Mesut TAŞKIN
Bilişim Teknolojileri Şube Müdürlüğü
Şenol BİLGİN
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı
Bayram BAYRAM
Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü
Necla ÇAVDAR
Eğitim Şube Müdürlüğü
Hülya ALP
İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü
Mustafa KILIÇ
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı
Raşit FİDAN
Müzeler Şube Müdürlüğü
Dr. Kemal Taha HÜLAGÜ
Kültür Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü
Adil YILDIRIM
Şehir Tiyatroları Şube Müdürlüğü
Adil YILDIRIM
Turizm ve Doğal Yaşam Alanları Şube Müdürlüğü
Ömer Bahadır ÖZYILMAZ
Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü
Şenol Pekgöz
Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkiler Dairesi Başkanlığı
Sabahattin YAMAK
AB ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
Bilal BARIŞ
Esnaf ve Sanatkar İşleri Şube Müdürlüğü
Muhammet Hanefi AKBULUT
Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü
Abdül Samed ŞENGÖZ
Zabıta Dairesi Başkanlığı
Arif USTA
Güvenlik Şube Müdürlüğü
Erhan KAYA
Zabıta Şube Müdürlüğü
Faruk TARI
Trafik Zabıta Şube Müdürlüğü
Uğur DEMİR
Bizi;
sosyal medyada takip
edin!
Duyuru ve Etkinliklerden haberdar olmak için abone olun!
Kayıt için tıklayın!
Tüm Hakları Saklıdır. 2024 - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ