Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü

Mehmet YILDIRIM
0262 321 24 29 mehmetyildirim@kocaeli.bel.tr Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  İzmit / Kocaeli

1980 yılı Erzurum İspir doğumlu. İlk okulu İspir’de, orta ve teknik lise ( Makine ) eğitimini Kocaelin’de tamamladıktan sonra iki yıllık Üniversite ( Makine Bölümü ) eğitimini Kocaelin’de,  dört yıllık Üniversite eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2003-2007 yılları arasında özel sektörde değişik kademelerde görev yaptıktan sonra, 2007 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nda Makine Mühendisi olarak göreve başladı.

Fen İşleri Daire Başkanlığı Etüd Proje Şube Müdürlüğünde bir müddet kontrol mühendisliği görevini yürüttükten sonra Yapı İşleri Kontrol Şube Müdürlüğüne geçmiştir. Yapı İşleri Kontrol Şube Müdürlüğünde Kontrol Mühendisliği Görevi ile Birlikte 3 yıl süre ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Sekreterliği Görevini yürütmüştür.

Ayrıca Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğün de  bir süre C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapmış olup,  26.08.2013 tarihinde Ulaşım Dairesi Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürü olarak görevlendirilmiştir. A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak ta çalışmakla birlikte Ulaşım Dairesi Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğü görevini 08.04.2016 tarihine kadar yürütmüştür. Daha sonra 08.04.2016 tarihinden itibaren Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Mehmet YILDIRIM evlidir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.