Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım Sistemleri Şube Müdürlüğü

Murat SANDALCI
0262 318 80 30 muratsandalci@kocaeli.bel.tr Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  İzmit / Kocaeli

1984 yılında Derince´de doğdu. İlköğrenimini Derince´de, lise öğrenimini ise İzmit´te tamamladı.

Lisans eğitimini, 2002-2006´da Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği´nde yapan SANDALCI, 2006’da başladığı Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Sismoloji Anabilim Dalı yüksek lisans programından, “Yer radarı yöntemi ile Kuzey Anadolu fayının Balıkesir yöresinden geçen kesiminin belirlenmesi” konulu tezi ile 2009’da mezun oldu ve “Yüksek Mühendis” unvanını aldı. SANDALCI’nın yer bilimleri, yer radarı ve sismoloji alanında yayınlanmış akademik çalışmaları bulunmaktadır.

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi sırasında Almanya, Berlin Teknik Üniversitesi’nde akademik çalışmalara katıldı.

2006 yılında Sakarya Üniversitesi ve Kültür Bakanlığının yürüttüğü, Balıkesir Burhaniye Ören’deki antik kentin gün yüzüne çıkartılması çalışmalarında mühendis olarak görev aldı.  

İş hayatına 2006’da özel sektörde başladı. 2009 yılına kadar; özel sektörde, saha mühendisliği, şantiye şefliği ve kontrol mühendisliği görevlerini yürüttü.

2009 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Bilim Merkezi Projesi ile göreve başladı. Sırasıyla Bilim ve Teknoloji Kulübü, Bilim Merkezi Çalışma Ekibi, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Servisi ve Ar-Ge Servislerinde görev yaptı.

2014 yılında Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’na bağlı Elektronik Sistemler Şube Müdürü olarak atandı ve Bilişim Teknolojileri Şube Müdürü olarak görev yaptı.

İngilizce bilen SANDALCI, evli ve bir çocuk babasıdır.

Birime Ait Hizmetler