Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Japon yöneticilerden Özkaraaslan’a ziyaret

Tarih: 30 Kasım, 2013
a a a

Japonya’dan gelen Toyota Tsusho şirketinden enerji altyapı sistemleri ve çevre birimleri üst düzey yöneticileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan’ı ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Japon yöneticiler Büyükşehir Belediyesi’nin enerji ve çevre projelerini çok beğendiklerini ifade etti.

JAPON ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan’ın yanı sıra Toyota Tsusho A.Ş Genel Direktörü Noboru Iwasaki, üst düzey yöneticisi Kiyoshi Fukui, çevre mühendisi Akihido İde hazır bulundu.

İADE-İ ZİYARET

Japon konuklar daha önce Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan’ın kendilerini ziyaret ettiğini ifade ederek iade-i ziyarette bulunduklarını belirtti. Konuklar Büyükşehir Belediyesi’nin çevre ve enerjiye yönelik çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydederek bu hizmetlerinin çok başarılı olduğunu söyledi. Japon üst düzey yöneticileri Büyükşehir Belediyesi’nin her geçen yıl daha önemli projelere imza attıklarını gördüklerini belirterek ile her zaman bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını açıkladı.

MODEL OLDUK

Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan ise Japon konukları ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından bahsetti. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların refahı için hizmet ürettiklerini ifade eden Başkan Danışmanı Özkaraaslan, bu hizmetlerin gerek ülke gerekse uluslararası alanda örnek olduğunun altını çizdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım