İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

0262 318 22 28

0262 318 22 29

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

Başkan Vekili Özak’tan tebrik ziyaretleri

Tarih: 13 Haziran, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, kurum içi ziyaretler yaparak personele başarılar diledi. Kenti hep birlikte yönettiklerini kaydeden Özak, çalışanların mutluluğunun yapılan işlere de yansıdığını belirtti.

KUMBAR’A TEBRİK ZİYARETİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Altınnal A.Ş.’ye ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’na gelen Başkan Vekili Özak, yeni kurulan dairede başkanlık görevine getirilen Salih Kumbar’ı tebrik etti. Kumbar ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyen Özak, yenilenen otobüslerle toplu ulaşımın daha konforlu hale geldiğini ifade etti.

ÖZLÜ’YE HAYIRLI OLSUN

Daha sonra Altınnal A.Ş.’ye gelerek yeni genel müdür Yasin Özlü’yü ziyaret eden Başkan Vekili Özak, “Hayırlı olsun” dileklerini iletti. Özlü’ye görevinde başarılar dileyen Özak, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na geçerek personelle selamlaştı. Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay’la birlikte çalışanlarla sohbet eden Özak, bazı projeleri de inceledi.