Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’de iş güvenliği eğitimleri sürüyor

Tarih: 15 Haziran, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet içi eğitim seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliği konularında İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Ömer Camadan tarafından Büyükşehir personeline bilgi verildi. İş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirlerin alınması gerektiğinin kaydedildiği eğitimde katılıcılar ayrıca sınava tabi tutuldular.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Büyükşehir Belediyesi personeli, Meclis Salonu’nda ‘Temel İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim seminerine katıldı. İş Kanunu gereği yapılan eğitimler, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Ömer Camadan tarafından verildi. Personele seminerde ayrıca iş yerinde uymak zorunda olduğu davranışlar hakkında bilgiler verildi.

SINAV YAPILDI

2011 yılı ekim ayından itibaren verilen eğitimlere Fen İşleri, İtfaiye, Ulaşım ve Çevre Daire Başkanlıkları personeli katılmıştı. 2012 yılı içinde ise diğer personele verilen İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinde katılımcılar sınava tabi tutuluyor. Personele ölçme ve değerlendirme için yapılan sınavın ardından eğitim katılım belgeleri dağıtılıyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım