Hasta Yatağı ve Bakım Ekipmanları Destek Programı

Sürekli ya da geçici olarak yatağa bağımlı bireylere hasta karyolası/yatağı ve bakım aparatları temin edilen destek programıdır. Bu destek programı ile yatağa bağımlı bireyin hayatının ve bakımının kolaylaştırılması amaçlanmaktadır.

Hasta Yatağı ve Bakım Ekipmanları Destek Programı

Kocaeli sınırları içerisinde yaşayan ve ikameti Kocaeli’nde olan, sürekli veya geçici olarak yatağa bağımlı tüm bireyler faydalanabilir.

Hasta karyolası/yatağı ihtiyacı olan bireyler için 153 Çağrı Merkezi, Sosyal Medya hesapları, E-Mail, Evrak Kayıt ve İhbar yolu ile ulaşılarak, TC. Kimlik, adres ve telefon bilgileri ile talep bildiriminde bulunulması gerekmektedir.

Hasta karyolası/yatağı hizmeti sürekli veya geçici olarak yatağa bağımlı olan tüm bireylere ulaştırılmaktadır ve herhangi bir değerlendirme kriteri bulunmamaktadır. Başvurusu yapılan bireylerin talepleri açılarak 24 saat içerisinde taşıma ekiplerimiz tarafından bildirilen adrese ulaştırılmaktadır.

 

Başvuruların Sonuçlanması

Hasta karyolası/yatağı teslim edilen bireylerin telefonlarına ‘SMS’ yoluyla bildirim gönderilmektedir.
 

İade süreci nasıldır?

Hastanın iyileşmesi veya vefatı durumunda 153 çağrı merkezi aranarak hasta karyolası/yatağının iade talebi oluşturulmalıdır.

Bizi;
sosyal medyada takip edin!