Gölcük Şirinköy Mahallesine yeni yol

Tarih: 8 Mart, 2023
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yeni imar yollarıyla, vatandaşın daha kolay ve konforlu ulaşım sağlaması için üstyapı çalışmaları yapıyor. Gölcük Şirinköy Mahallesinde beş metre genişlikteki yüksek eğimli köylere ve sitelere ulaşımın sağlandığı toprak yol, 10 metre genişliğe çıkartıldı. Yoldaki eğim yapılan çalışmalarla daha makul bir seviyeye indirildi. Yer yer yüzde 25 eğimli kısımlar yapılan terasman ve dolgu çalışmalarıyla yüzde 20 seviyelerine indirilirken araçların daha konforlu ve güvenli bir şekilde yolu kullanmaları sağlanmış oldu.

YAYA KALDIRIMI, OTO KORKULUK VE YOL ÇİZGİLERİ
Gölcük Şirinköy Mahallesinde üstyapı çalışmaları yapılan 600 metre uzunluktaki yola 2 bin ton binder ve aşınma asfalt serimi ve yolun temelini oluşturan 3 bin tonda plent miksa temel serimi yapıldı. Yolun bir tarafında 2 metre genişlikte parke yaya kaldırımı diğer tarafında ise oto korkuluklar yapılacak. Asfaltlamanın tamamlanması sonrası yol boyunca tabela konulması ve yol çizgilerinin çekilmesi yapılacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım