Gölcük Selimiye ve İhsaniye yolunda genişletme ve taş duvar yapılıyor

Tarih: 28 Aralık, 2022
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölcük Selimiye ve İhsaniye grup köy yolunun virajlı ve heyelan tehlikesi olan 150 metrelik kısmında yol genişletme ve taş duvar yapılıyor. Selimiye İhsaniye yolunun tehlike arz eden kısmında düzenleme yapılarak, taş duvar yapımı ile de olası heyelan tehlikesi ortadan kaldırılacak.

10 METREYE ÇIKARILIYOR
Gölcük Selimiye ve İhsaniye grup köy yolunda 3 bin 800 metreküp kazı, 3 bin metreküp de dolgu çalışması yapılacak. 9 metre yükseklikte 100 metre uzunlukta taş duvar yapım çalışmaları devam ediyor. Yolun 150 metrelik kısmında iyileştirme ve düzenleme çalışmaları yapılarak 10 metre genişliğe çıkarılacak yolda güvenlik sağlanıp, araçların virajlı yolda rahatlıkla geçişleri sağlanmış olacak.

YOL ASFALTLANACAK
1.250 ton plent miks temel, 500 ton binder, 225 tonda aşınma asfalt serimi yapılacak Gölcük İlçesi Selimiye ve İhsaniye grup köy yolu çalışmaların tamamlanmasıyla güvenli bir hale getirilecek.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım