Karaosmanoğlu’ndan KO-MEK’e davet

Tarih: 19 Mart, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele'de hizmet veren KO-MEK Karşıyaka ve Bahçecik kurs merkezlerini ziyaret etti. Ziyarete Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın yanı sıra Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Raşit Fidan ve KO-MEK birim sorumluları katıldı. Kursiyerlerle tek tek sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, kursiyerlerin yaptıkları ürünler hakkında da bilgi aldı.

EVDE OTURMAYIN KO-MEK’E GELİN
Kurslara ve eğitimlere verilen ilgiden memnun olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, KO-MEK’ler artık birer fabrika gibi Kocaeli’nin her bölgesinde kursiyerler ile birlikte üretiyoruz. Sizler buralara sahip çıkıp daha çok ilgi gösterdikçe bizler de daha iyisini yapmak için çalışıyoruz diye ifade etti. Kursiyerlerle uzun uzun sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, kursiyerlere sağlıklı yaşam hakkında bilgiler vererek evlerinizde oturmayın sizler gelin buralarda hem sosyal anlamda hem de bilgi anlamında kendinize bir şeyler katın diyerek tüm vatandaşları KO-MEK kurslarına davet etti. Ziyaretin ardından Karaosmanoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve beraberindeki heyet, kursiyerlerle fotoğraf çektirdi.

ONLİNE OLARAK KAYIT YAPTIRMA FIRSATI
2006 yılında açılan Bahçecik KO-MEK Kurs Merkezi şimdiye kadar 6.338 kursiyere meslek ve sanat eğitimi verdi. Bahçecik KO-MEK Kurs Merkezi şuanda 502 kursiyeri ile eğitimlerine devam ediyor. 2005 yılında açılan Karşıyaka KO-MEK Kurs Merkezi ise şimdiye kadar 9.496 kursiyere meslek ve sanat eğitimi verdi. Karşıyaka KO-MEK Kurs Merkezi şuanda 948 kursiyeri ile meslek ve sanat eğitimlerine devam ediyor. Sizde KO-MEK ailesinde yerinizi almak için www.komek.org adresinden online olarak kaydınızı yaptırarak kısa sürede istediğiniz branşta eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım