Gebze, kültür ve sanata doyacak

Tarih: 5 Nisan, 2018
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Büyükşehir Belediyesi Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi nisan ayı boyunca renkli kültür sanat etkinlikleriyle dolu. Çocuk tiyatrosu, sohbet gibi birçok etkinlik Gebzelilere ücretsiz olarak sunuluyor. Bu kapsamda ünlü sunucu ve yazar Pelin Çift operatörlüğünde düzenlenecek Türkiye’nin Terörle Mücadelesi, “Bir Gece Ansızın” sohbet programına terör uzmanı Abdullah Ağar konuk oluyor. 6 Nisan Cuma Saat: 19.30 ‘da düzenlenecek programda Zeytin Dalı operasyonu ve terörle mücadele konusunda bilgi ve deneyimini aktaracak Abdullah Ağar, katılımcılara Ortadoğu jeopolitiği üzerine aydınlatıcı bir perspektif sunacak.

SENAİ DEMİRCİ SOHBETİ
Yazar ve Şair Senai Demirci kendine has üslubu ve şiirsel anlatımlarıyla Beş Vakit İnsan sohbet etkinliğinde 8 Nisan Pazar Saat: 19.30’da Gebzelilerle buluşuyor. Beş vakit huzura durarak en kutsal eylemini gerçekleştiren insanı kâmilin serüvenini anlatacak Senai Demirci, sohbetiyle kalplerimize dokunacak.

TİYATRO OYUNU
Yazarlığını ve yönetmenliğini Zafer Aydın’ın üstlendiği, Zafer Aydın ve Melek Saraç’ın oyunculuğunu yaptığı Cicim Ayları isimli tiyatro oyunu 9 Nisan Pazartesi Saat: 19.30’da sahnelenecek. Evliliği esprili bir dille anlatan oyunda, evliliğin bir dönemi olan cicim ayları sahneleniyor.

SÜPER DEDE ÇOCUK TİYATROSU
Cenk Gür’ün yönetmenliğini ve yazarlığını yaptığı Süper Dede isimli çocuklara yönelik tiyatro oyunu ise 8 Nisan Saat: 12.00 ve 14.00’da iki seans olarak minik izleyicileriyle buluşacak. Şen sokakta yaşanan eğlenceli olayları anlatan oyun çocukların merakla izleyeceği süper dedenin serüvenlerini anlatıyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım