Yuvam`dan borcu olan üyelere son uyarı

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Yuvam TOKİ Başkanı Hasan Güzel, ana para ve gecikme faizi borcu bulunan üyelere borç miktarlarını belirten tebliğlerin yapıldığını, ancak üyelerin büyük çoğunluğu ile irtibat kuramadıklarını belirtti.

EVLERİ ELLERİNDEN ALINACAK

Güzel, “Konut tapularının hazırlandığı bu günlerde borçlarını ödemeyen üyeler için ihraç kararı alacağız. Üyelerimizin bu duruma düşmemesi için Yuvam İzmit TOKİ ile bir an önce irtibata geçmeleri ve bir ödeme planı oluşturmaları gerekiyor. Aksi taktirde Üye İlişkileri Komisyonu`nun alacağı kararı takiben üyelikleri iptal edilecek ve konutları ellerinden alınacaktır” dedi.

39 ÜYE İÇİN SON UYARI

Borç miktarları tebliğ edildiği halde irtibat kurulamayan toplam 39 üyenin bulunduğu bölgeler şöyle: Yuvam Akarca 1. Etap`ta 29 üye, 2. Etap`ta 8 üye, Turgut konutlarında 1 üye, Arslanbey Atakent konutlarında 1 üye. Ayrıca bu üyeler için önümüzdeki günlerde gazete ilanıyla duyuru yapılacağı ve hemen ardından yasal işlemlere başlanacağı belirtildi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım