Terminalde bayram temizliği

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Terminal Müdürlüğü, şehrin vitrini konumundaki İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali`ni yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bakıma aldı. Bayram öncesi ve sonrasında üst düzeyde bir yoğunluk yaşayacak olan otogarda iç ve dış temizlik yapılıyor.

İÇERDE VE DIŞARDA HAZIRLIK
Terminal Müdürlüğü personeli kısa adı İŞOT olan terminal çevresindeki çevre düzenlemesi çalışmalarını tamamlamak üzere. Başta Atatürk büstü olmak üzere her yeri pırıl pırıl yapan ekipler, büyüyen çimenleri kesti, ağaçları budadı, çöpleri topladı.

Müdürlüğe ait temizlik aracı ise terminalin içini günde 3 defa baştan başa yıkıyor. Ayrıca boyası dökülen yerler de elden geçiriliyor.

İLAVE OTOPARK DA HAZIR
Bu arada her bayramda yaşanan otopark sorununa da çözüm üretildi ve terminalin kuzeyindeki bölge otopark alanı olarak düzeltildi. Bundan böyle bayram nedeniyle misafirlerini karşılama ya da uğurlamaya gelecek vatandaşlar, mevcut otoparkta yer bulamamaları halinde araçlarını bu bölgeye par edebilecek.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım