Gebze KO-MEK sezona hızlı girdi

Tarih: 17 Ekim, 2010
a a a

Arşiv Niteliğindedir

KO-MEK Gebze Kurs Merkezi’nde eğitimler tüm hızıyla devam ediyor. 2005 yılından beri eğitimlerini sürdüren ve 10 binden fazla Gebzeli’nin eğitim alma fırsatı bulduğu Genze KO-MEK’te kursiyerler 16 dalda eğitim alıyor. 2008–2009 Eğitim-Öğretim döneminde Gebze’ de Osman Hamdi Bey Kurs Merkezi’nde hizmete açılan Gebze Kurs Merkezi kursiyerlerin el becerilerini geliştirmelerine katkı sağlıyor.

İLK ESERLER ORTAYA ÇIKTI

2010-2011 sezonuna 4 Ekim’ de başlayan Gebze KO-MEK Kurs Merkezi’nin kursiyerleri kısa bir zamanda öğrendiklerini emekleriyle birleştirerek güzel eserler ortaya çıkarmaya başladılar. Kursiyerlerin ürettikleri eserler yılsonu sergisinde sergilenecek. Gebze KO-MEK’e her yıl kayıt olan kursiyer sayısı günden güne artıyor

16 DAL’DA EĞİTİM VERİLİYOR

Gebze Kurs Merkezi’nde yeni dönemde 16 dal’da eğitimler devam ediyor. Ahşap Boyama, Bağlama, Ebru, Elde Kurdele işi, Fotoğrafçılık, Gitar, Giyim, İngilizce, Kuaförlük Saç Bakımı ve Yapımı, Makine Nakışı, Mefruşat, Okuma-Yazma, Resim, Takılar, İğne Oyası gibi birçok dal da eğitimler devam ediyor. Ney, Tezhip ve Hüsn-i Hat dallarında da ön kayıt alındı. Talep doğrultusunda yeni branşların da açılacağı belirtiliyor.