Çubukluosmaniye parkı tamamlandı

Tarih: 12 Ağustos, 2021
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit ilçesi Çubukluosmaniye Mahallesine vatandaşlar için yaptığı park ve dinlenme alanındaki çalışmaları tamamladı.

KIRSAL ALANDA ÇALIŞMA
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kırsal alanların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu kapsamda vatandaşlar tarafından piknik yapmak amacı ile kullanılan İzmit ilçesi Çubukluosmaniye Mahallesindeki alanda Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’nca çalışma tamamlandı. Hayata geçirilen park ile vatandaşların ailece vakit geçirebileceği park ve dinlenme alanına kavuştu.

OYUN ALANI, KAMELYALAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'nca yapılan çalışmalar tamamlandı. Alana çocuklar için küçük bir oyun parkı kuruldu. Ailelerin rahat vakit geçirmesi için parka 6 adet kamelya yerleştirildi. Çevre düzenlemesiyle alan yeşillendirildi. Mahalle sakinleri, bölgelerine yapılan park için Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım