Tren Garı alt geçidi cuma gününden itibaren trafiğe kapanıyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir yandan Hürriyet Caddesi´ni D-100´e bağlayacak olan tüp geçit projesini sürdürürken bir yandan da proje nedeniyle trafik düzeninde değişiklikler yapmaya devam ediyor. Üçüncü etaba gelen çalışmanın hızlı bir şekilde ilerlemesi nedeniyle UKOME yeni bir trafik düzeni kararı aldı. Buna göre, Devlet Demiryolu alt geçidinin güneyde Or. Amiral Salim Dervişoğlu, kuzeyde ise İstasyon Güney Caddesi ile İstasyon Kuzey Caddesi´nin birleştiği noktadan itibaren cuma gününden başlamak üzere araç trafiğine kapatılmasına karar verildi. Araçlar Tren Garı yönüne ve buradan da Merkez Bankası tarafına geçiş yapamayacak.

ALTERNATİF GÜZERGAH
UKOME bu süre içinde alternatif güzergahı da belirledi. Yolun kapalı olduğu süre zarfında İstasyon Kuzey Caddesi´nden gelip alt geçidi kullanacak olan araç sürücüleri Seka Cami önüne çıkan yolu kullanarak Seka Köprüsü-Sahil yolu güzergahına geçecek. Salim Dervişoğlu Caddesi´nden gelip alt geçidi kullanarak şehir merkezine gidecek olan araç sürücüleri ise Sahil yolu - Seka Köprüsü - İstasyon Kuzey Caddesi güzergahını kullanacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım