KO- MEK´de genel sergi heyecanı

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

KO-MEK, 2006-2007 eğitim dönemini Cumartesi günü (23 Haziran) gerçekleştireceği Genel Sergi ile sona erdirecek. Bir yıl boyunca ortaya çıkan ürünler Büyükşehir Belediyesi Uluslar arası Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan KO-MEK genel sergisinde Kocaelililerin beğenisine sunulacak. Yerel sergilerin ardından gerçekleşecek olan sergi programı üç gün sürecek. Etkinlik kapsamında çeşitli yarışmalar, söyleşiler ve müzik dinletileri yer alacak. Katılımın yoğun olması beklenen genel sergi programında ayrıca sertifika töreni gerçekleştirilecek.

BÜYÜK BULUŞMA
Tüm Kocaeli halkını bir araya toplayacak olan KO-MEK genel sergisinin birinci gün programı saat 15.00´de saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayacak. Ardından, Türk Halk Müziği Konseri, Folklor gösterisi, diksiyon kursiyerlerinin İstiklal Marşını Okuması, KO-MEK 2007 sunumu ve protokol konuşmaları gerçekleştirilecek. Program saat 17: 00´de Neşe Sarısözen konseri ile sona erecek. Serginin 2. günü saat 10.00´da başlayacak. KO-MEK uygulamalı branşlarının gösterisinin ardından mefruşat kursiyerlerinin ürün yarışmasına geçilecek. Saat 14.00´de iletişim uzmanı Esra Bozdemir´in kişisel gelişim konulu semineri başlayacak. Programı saat 16.00´da KO-MEK spor turnuvası ödül töreni ve gitar kursiyerlerinin konseriyle sona erecek.

SERGİNİN SON GÜNÜ 25 HAZİRAN
Genel Sergi 25 Haziran Pazartesi günü kapanış programıyla sona erecek. Saat 10.30´da başlayacak olan son gün programı içinde uygulamalı gösteriler, takı tasarımı ve ahşap boyama kursiyerlerinin ürün yarışmaları yapılacak. Sergi bağlama kursiyerlerinin konseriyle sona erecek.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım