İZGAZ´da final akşamı

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Bu yıl 3. düzenlenen İZGAZ 3. Bahar Futbol Turnuvası bu akşam oynanacak olan final karşılaşması ile son bulacak. Yarı finalde rakiplerini eleyen Müşteri Hizmetleri ile İdari İşler saat 20:00´de final maçında karşılaşacak.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ FARK ATTI
İZGAZ İdari İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen Bahar Turnuvası´nın finalistleri belli oldu. Yarı finalde İşletme takımını 13-4 gibi farklı bir skorla mağlup eden Müşteri Hizmetleri, finale adını yazdıran ilk takım oldu.

İDARİ İŞLER RÖVANŞI ALDI
Yarı finalin ikinci ayağında ise İdari İşler ile İç Tesisat takımları karşılaştı. Geçen yıl finalde İç Tesisat´a penaltılarda kaybeden İdari İşler, bu kez rakibini 4-1 yenip hem rövanşı aldı, hem de adını finale yazdırdı.

ÜÇÜNCÜ ŞAMPİYON KİM OLACAK?
Müşteri Hizmetleri ile İdari İşler takımları yarın akşam saat 20:00´de Yahya Kaptan´da bulunan Tutku Çim Halı Tesisleri´nde İZGAZ´ın 3. şampiyonu olmak için mücadele edecek. İlk düzenlenen turnuvada şampiyonluğa ulaşan Müşteri Hizmetleri takımı, bu akşamda finali kazanıp ikinci kez şampiyon olmak isterken, geçen yıl final maçını penaltılarda kaybeden İdari İşler takımı ise ilk şampiyonluğuna ulaşmak istiyor. Bu akşam ayrıca, yarı finalde kaybeden İç Tesisat ile İşletme takımları üçüncülük maçında karşı karşıya gelecek.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım