Fuar Gündeş´le açılıyor

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli´nin sosyal yaşantısında önemli bir yere sahip olan ve geçtiğimiz yıl Kocaeli Kültür Sanat ve Eğlence Festivali adını alan Kocaeli Fuarı, 15 Haziran günü, 41. kez kapılarını açacak.

ETKİNLİKLER ANLATILACAK
Kocaeli Fuar Müdürü Feyzi Utaş, açılış öncesi yarın saat 10.00´da Antikkapı´da basın toplantısı yaparak, festival hakkında bilgi verecek. Utaş, yapılacak etkinlikler, açılacak standlar ve gelecek sanatçılar ile birlikte, fuar alanında yapılan yenilikler konusunda basın mensuplarını bilgilendirecek.

GÜNDEŞ´Lİ AÇILIŞ
Kocaeli Kültür ve Eğlence Festivali´nin açılışı bu yıl küçük sahnede yapılacak. 18.30´da başlayacak açılış töreni son derece görkemli olacak. Küçük Sahne´de yapılacak olan açılış töreni ardından gece de Güneş Sahnesi´nde ünlü sanatçı Ebru Gündeş sahne alacak. 15 Eylül tarihine kadar açık kalacak olan fuar giriş ücretleri bu yıl değişmedi. Normal günlerde 50 YKR olan giriş ücreti, ünlü sanatçıların konser vereceği günlerde 1 YTL olacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım