Çevre Ödülü Duyurusu

Tarih: 28 Aralık, 2007
a a a

Arşiv Niteliğindedir

Kocaeli Sanayi Odası, 1995 yılından itibaren çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve gelişimine katkıda bulunulmasına yönelik çalışmaları olan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” organizasyonunu gerçekleştirmektedir

2007 yılı Çevre Haftasında düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan “Çevre Ödülü” ve “Teşvik Ödülleri” için başvuru en geç 27 Nisan 2007 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası´na yapılabilecektir.

“Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri Yönetmeliği”ne ve başvuru formlarına www.kosano.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katılım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.

2007 yılı Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri başvuru ücreti 2.000 YTL´ dir. Çevreye olan duyarlılığınızın bir göstergesi olduğunu düşündüğümüz etkinliğimize katılımınızı bekler, bu vesile ile işlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,