Zabıta Dairesi Başkanlığı

0262 325 86 25

0262 325 86 25

arifusta@kocaeli.bel.tr

Kimse aç ve açıkta kalmasın

Tarih: 30 Ocak, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte yardıma muhtaç ve kimsesiz vatandaşların ellerinden tutup bu kış günlerde sokakta kalmamaları için tüm imkanlarını seferber ediyor.

BİZE BİLDİRİN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, özellikle soğuk ve yağışlı kış günlerinin yeniden başlamasının ardından halkımızı duyarlı olmaya davet ediyor. Vatandaşların mahallelerinde, çevrelerinde dikkatlerini çeken kimsesiz ve mağdur insanları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Çağrı Merkezi 444 11 41 veya 153 Alo Zabıta’ya bildirmesi bekleniyor.

BARINMA MERKEZİ EVİNİZ GİBİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı barınma merkezi, evsizlere sımsıcak bir yuva sunuyor ve onları ev atmosferinde ağırlıyor. Büyükşehir’in Barınma Merkezi, 48 yatak kapasitesi ile otel konforunda hizmet veriyor. Üç öğün sıcak yemeğin bulunduğu, temizlik imkanı ve hemşire hizmeti bulunan Barınma Merkezi’nde uzman personel günün 24 saatinde aile sıcaklığını yaşatıyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım