Yapı Kontrol Dairesi Başkanlığı

0262 318 10 00

2596

serkanihlamur@kocaeli.bel.tr

Körfez ilçesinin 2020 projeleri masaya yatırıldı

Tarih: 8 Mart, 2020
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Körfez ilçesinde 2020 yılında hayata geçireceği projeler Büyükşehir Belediyesi ve Körfez yöneticileri ile birlikte masaya yatırıldı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay’ın başkanlıklarında gerçekleşen toplantıda Körfez ilçesinde vatandaşlara yönelik gerçekleştirilecek yatırımlar enine boyuna görüşüldü.

2020 YILININ PROJELERİ

Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hayata geçirdiği hizmetleri sürdürüyor. Her ilçeye yönelik ayrı ayrı planlama yapılarak hayata geçirilen projeler bu kez Körfez ilçesi için masaya yatırıldı. Körfez Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıya Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay Fen İşleri Daire Başkanı Ayşegül Yalçınkaya, Park ve Bahçeler Daire Başkanı Cenan Turan, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Lütfi Efil, Yapı Kontrol Daire Başkanı Serkan Ihlamur ve Körfez Belediyesi yetkilileri katıldı. İstişare toplantısında Körfez ilçesinde 2020 yılında vatandaşların hizmetine sunulacak projeler ele alındı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım