Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

0262 321 68 09

muratsandalci@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Trafik Yönetimi Şube Müdürlüğü

Otobüsler seferlerinde aksama olmadı

Tarih: 8 Ocak, 2015
a a a
Otobüsler seferlerinde aksama olmadı

İlimizde etkisini gösteren yoğun kar yağışına ve buzlanmaya rağmen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’na bağlı otobüsler ve özel halk otobüsleri, seferlerini aksatmadan çalışmaya devam ediyor.

ULAŞIMDA KESİNTİ OLMADI

Güzergâhın kapalı olmasından kaynaklı yapılamayan birkaç sefer dışında toplu taşıma araçlarını tercih eden vatandaşların ulaşımı kesintisiz bir şekilde sağlandı. Yoğun kar yağışı sebebiyle şahsi araçlarını kullanmayıp toplu taşıma araçlarını tercih eden vatandaşlar, olumsuz hava koşullarına rağmen işlerine rahat bir şekilde ulaşabildi.

DURAKLARDA BİRİKEN KARLAR TEMİZLENDİ

Kar yağışının artmasıyla birlikte AFKOM ile koordineli çalışan Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı idarecileri ve denetim ekipleri, ulaşım seferlerinin aksamaması için gece geç saatlere kadar kritik güzergâhları denetledi. Kar yağışından dolayı duraklarda biriken kar gezici durak temizlik ekipleri tarafından temizlendi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım