Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü

0262 318 18 96

0262 318 18 95

volkansenel@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürlüğü

Kent Estetik Kurulu’ndan Özak’a hayırlı olsun ziyareti

Tarih: 13 Ağustos, 2011
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kent Estetik Kurulu’nu makamında ağırladı. Kocaeli’nin çehresini değiştirmek amaçlı yapılan çalışmalardan çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Vekili Özak, “Şehir merkezinde ve ilçelerde yürütülen çalışmalar çok başarılı. Sizler sayesinde kent yepyeni bir çehreye kavuşacak” dedi.

PROJELER ANLATILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Estetik Kurulu, kentte yaşanan görüntü kirliliğine son vermek amacıyla kente yönelik cephe iyileştirme projelerini Vekil Özak’a anlattı. Ziyarette Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak, yeni projeler görüşüldü. Belediye reklam, ilan ve tanıtım yönetmeliği hakkında ve küçük ölçekte cephe iyileştirilme çalışmaların yapılması gerektiği vurgulandı. Başkan Vekili Özak “Kocaeli’ni estetik görünümüne kavuşturmak için uğraşan Kent Estetik Kurulu’nda görev yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ESTETİK KURULU ‘TAM KADRO’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı Estetik Kurulu üyeleri Kent Estetik Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Tülay Ersin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tarihi Mekânlar ve Kent Estetik Kurlu Müdürü Volkan Şenel, Kent Estetik Kuru Üyesi Öğretim görevlisi Özgür Algan, Mimar İmran Türkeş, Mimar Ahmet Çoruk ve Kent Estetiği Servis elemanı Murat Atak ile birlikte Başkan Vekili Özak’ı ziyaret ettiler. Kent Estetik Kurulu Başkan Özak’a hediye takdim ederken, Vekil Zekeriya Özak’a yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu.