Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Özel Kalem Müdürlüğü

a a a

Görev Tanımı

Özel Kalem Müdürlüğü'nce;

Sayın Başkanımız Tahir BÜYÜKAKIN'ın günlük ve haftalık program akışları oluşturulmaktadır. Sayın Başkan'ın tüm randevu, ziyaretçi ve telefon trafiği ve bizzat katıldığı programlar, müdürlüğümüz tarafından organize edilir.

Sayın Başkan'ın bizzat katılamadığı toplantı, açılış, davet, etkinlik, evlenme törenleri ve vefat merasimlerine, görevlendirilen ilgili belediye yetkililerinin katılımları sağlanır. Bunların dışında kalan programlara mesaj ve telgraflarla başkanımızın dilek ve temennileri iletilir.

Randevu talepleri dışında, kendi sorunlarını aktarmak amacıyla gelen vatandaşlarımız, Özel Kalem Müdürlüğü ve Halkla İlişkiler Birimimizce, ilgili birimlere yönlendirilerek, sorunlarının çözümü konusu bizzat birimimizce takip edilir.

Gerek resmi gerekse resmi olmadan birimimize ulaştırılan dilekçelere, ivedi bir biçimde cevap verilerek sorunların giderilmesi ve isteklerin yerine getirilmesi sağlanır.

Sayın Başkan'ın yazılı ve sözlü talimatları, Belediyemizin tüm birimlerine iletilir, kentimizin yönetim kademeleri arasında sağlıklı bir iletişim sağlayıp, koordinasyon hizmetleri sunulur.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım