Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Sosyal Güvenlik Haftası kutlanıyor

Tarih: 13 Mayıs, 2014
a a a
Sosyal Güvenlik Haftası kutlanıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kocaeli İl Müdürü Nurettin Nacar, 12-18 Mayıs tarihlerinde kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayan ve çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Vatandaşımız bu kurum altında eskisinden daha kaliteli hizmet alıyor” dedi.

KURUM YÖNETİCİLERİ KATILDI

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Sosyal Güvenlik Kurumu Kocaeli İl Müdürü Nurettin Nacar’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ile kurum müfettişleri katıldı.

DAHA KALİTELİ HİZMET

Sosyal Güvenlik Kurumu Kocaeli İl Müdürü Nurettin Nacar, 12-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Sosyal Güvenlik Haftası sebebiyle Büyükşehir Belediye Başkanına nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Sosyal Güvenlik Kurumu Kocaeli İl Müdürlüğü’nün ziyaretine teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu ise Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı. Başkan Karaosmanoğlu, “Eskiden SKK olan bu kurum, SGK olarak değişmişti. Vatandaşımız bu kurum altında eskisinden daha kaliteli hizmet alıyor” dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım