Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan, ‘Bütün Anneleri Kutluyorum’

Tarih: 10 Mayıs, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Anneler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajda, ‘en çok övgüye değer kişiler olan anneleri kutluyorum’ dedi.

Mayıs ayının ikinci Pazar gününe denk gelen 11 Mayıs’ta kutlanan olan Anneler günü münasebetiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU bir mesaj yayınladı.

Karaosmanoğlu mesajında anne olmanın kutsallığını vurgulayarak, gelecek nesilleri yetiştiren annelerin çok önemli bir vazife yerine getirdiğini dile getirdi.

Başkan Karaosmanoğlu, “Dünyaya gelip hayat bulmamıza vesile olan annelerimizi ne kadar mutlu etsek azdır. Onları bir tek güne sıkıştırılmış şekilde değil; hayatımızın her anında hatırlamamız gerekir. Bir bebeğin yetiştirilmesinin zahmeti, çocukluk ve gençlik çağlarında yaşanan sıkıntılar, heyecanlar, üzüntülerin karşılığı hiçbir şekilde ödenemez. Bu nedenle Peygamber Efendimiz ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ diyerek annelerin önemine işaret etmişlerdir” dedi.

Karaosmanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü, ‘Anneler günü münasebetiyle en çok övgüye değer kişiler olan annelerimizi kutluyor, her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum.’

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım