Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Gültepeli gençlerden Başkan Karaosmanoğlu’na kutlama

Tarih: 25 Nisan, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gültepe Gençlik Merkezi üyelerini ağırladı. Yaklaşık 200 kişiden oluşan gençler, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde Başkan Karaosmanoğlu’nun 3. döneminin kutladı.

TEBRİK ZİYARETİ

İzmit Belediyesi Genel Koordinatörü Adnan Metin ve Gültepe Gençlik Derneği Başkanı Fahri Kazancı ve yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek tebrik etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gültepeli gençleri temsilen bir grup yeni dönemde de hizmetlerin devam edeceğine inandıklarını belirtti. Başkan Karaosmanoğlu ise gençlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“GÜLTEPE SENİNLE GURUR DUYUYOR”

Daha sonra büyükşehir hizmet binasının önüne çıkan Başkan Karaosmanoğlu’nu, Gültepeli gençler ‘Gültepe seninle gurur duyuyor’ sloganlarıyla tebrik ettiler. Gültepeli gençler, Başkan Karaosmanoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Büyükşehir Belediyesi’nden ayrıldılar.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım