Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan Karaosmanoğlu’na pastalı kutlama

Tarih: 20 Nisan, 2014
a a a

Yerel seçimlerin ardından 3. dönem için kolları sıvayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ile Lastik İş Sendikası yönetimini kabul etti. Oda başkanı Tolga Ok ile yöneticiler, üzerinde ‘3. dönem başkanlığınız hayırlı olsun’ yazan Başkan Karaosmanoğlu’nun fotoğrafı ve nazar boncuğu bulunan pastayla kutlamaya geldi.

NAZAR BONCUKLU PASTA

İlk olarak İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu’na pastalı kutlama yapıldı. Üzerinde Başkan Karaosmanoğlu’nun fotoğrafının yanı sıra nazar boncuğu bulunan ve ‘3. dönem başkanlığınız hayırlı olsun’ yazan pastayı yanlarında getiren Ok, Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik etti.

TEBRİK VE KUTLAMA

Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik etmek ve kutlamak amacıyla böyle bir jest yaptıklarını söyleyen İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, “Başkanımızın bundan sonra da önemli hizmetlere imza atacağına inanıyorum” diye konuştu.

‘HERKESİN BAŞKANI’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Herkesin Başkanı’ olarak ayrım gözetmeksizin hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Karaosmanoğlu’na baret de hediye edildi.

LASTİK İŞ DE ZİYARET ETTİ

Öte yandan Lastik İş Sendikası Başkanı Abdullah Karacan ve yönetimi de Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım