Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Minik Elif şampiyonluk beratını Başkan’dan aldı

Tarih: 19 Mart, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, satranç 7 yaş kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Elif Sarıca’yı makamında ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu, yenilgisiz şampiyon olan minik Elif’e şampiyonluk beratı ve kupasını takdim etti.

BABASI EV ANTRÖNERLERİ EŞLİK ETTİ

Avrupa ve dünya şampiyonalarında milli takım kadrosunda yer alacak Elif’e ziyareti sırasında babası Faruk Sarıca ile antrenörleri Fahrettin Özten ve Tarkan Küçümenler eşlik etti. Ziyarette Kağıtspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir ile Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kağıtspor Kulübü Satranç Branş Sorumlusu İslam Yücel de hazır bulundu.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU KUTLADI

Minik Elif’i kutlayarak başarılarının devamını dileyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Elif Sarıca’dan Avrupa ve dünya şampiyonlukları da beklediğini vurguladı. Minik Elif ise Başkan Karaosmanoğlu’na şampiyonluk söz verdi.

YENİLGİSİZ ŞAMPİYON

Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası, 25-31 Ocak tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. 7 Yaş Kızlar kategorisinde Elif Sarıca, 8 puan ile oynadığı müsabakalarda iki beraberlikle yenilmeden Türkiye Şampiyonu oldu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım