Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Gençler iş dünyasına enerji katacak

Tarih: 15 Kasım, 2013
a a a
Gençler iş dünyasına enerji katacak

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genç TÜMSİAD Başkanı Bilal Başçı ile yönetimini kabul etti. Genç iş adamları ve girişimcilere önemli destekler sunulduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İyi yetişmiş, hayata umutla bakan gençler, iş dünyasına enerji katacaktır’’ dedi.

GENÇ TÜMSİAD ZİYARET

Genç TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Bilal Başçı ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Dernek başkanı Başçı, hedeflerinin üniversite mezunu gençlere ve ticarete atılmak isteyen genç girişimcilere yol göstermek, hayata hazırlamak olduğunu ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu’nun gençlere verdiği önemi iyi bildiklerini dile getiren Başçı, kendilerinin de Kocaeli sanayisinde genç girişimcilerin yerini alması için sosyal projeler ürettiklerini vurguladı.

GELECEĞE UMUTLA BAKAN GENÇLER

Genç iş adamları ve girişimcilere önem verdiklerini aktaran Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sizler modern ticaret yöntemleriyle, dünyayı daha yakından tanıyarak Kocaeli’ne ve Türkiye’ye katkı sunacaksınız. Gençlerin iş dünyasına enerji ve umut katacağına inanıyorum. İş adamlarımızın ve sanayicilerimizin tecrübelerinin rehberliğinde önemli başarılar elde edeceksiniz. İyi yetişmiş, geleceğe umutla bakan gençler, iş dünyasında önemli kazanımlar elde edecektir’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım