Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Büyükşehir Kadınlar Korosu çok heyecanlı

Tarih: 14 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Türk Müziği Topluluğu’nu kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, izleyicilerle buluşmak için çok heyecanlı olduklarını ifade eden Büyükşehir Kadınlar Korosu’nun üyelerine çalışmalarında başlarılar diledi.

KORO ÜYELERİNDEN ZİYARET

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Türk Müziği Topluluğu’nun üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Başkan Danışmanı Nermin Tol’ün de hazır bulunduğu ziyarette topluluğun başkanlığını üstlenen Gül Güner, koro şefi Ayşen Kurumcan ile Şengül Ödenoğlu, Sevda Dülgeroğlu, Fazile Özkurt ve Güldaç Bülbül Çalışkan, Başkan Karaosmanoğlu’na hazırlıklarla ilgili bilgi verdi.

İLK KONSER 8 MART’TA

Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine verdiği destek için teşekkür eden Güner ve koro üyeleri, ‘’Çok güzel ve disiplinli bir şekilde çalışan bir kadınlar korosuyuz. Çalışmalarımızla, vereceğimiz konserlerle geniş bir kitleye ulaşmak istiyoruz. İlk konserimizi de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vermek istiyoruz. Kocaeli’de izleyenlerle buluşmak ve onlara en güzel eserleri icra etmek için çok heyecanlıyız’’ açıklamasını yaptı. Koro üyeleri, Kocaeli genelinde ve ilçelerde çok sayıda konser vermeyi arzu ettiklerini dile getirdi.

BAŞKAN BAŞARILAR DİLEDİ

Büyükşehir Belediyesi Kadın Türk Müziği Topluluğu’nun Kocaeli’ni en güzel şekilde temsil edeceğine inandığını aktaran Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sanatın her alanına önem veriyor, bu konuda çalışmalar yapıyor ve çalışanları destekliyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Türk Müziği Topluluğu’nun çalışmalarında çok başarılı olacağına inanıyorum’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım