Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Toplumsal Dayanışma Derneği’nden ziyaret

Tarih: 6 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Yiğit ile beraberindeki heyeti kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde toplumsal dayanışmaya katkı sağlayacak çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

GENÇLERE VE GENÇLİĞE DESTEK

Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Yiğit ile beraberindeki heyet, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Ziyarette Başkan Danışmanı Gültekin Görüm de hazır bulundu. Ziyarette konuşan dernek başkanı Yiğit, klasik dernek çalışmalarının dışında projelere imza atmak istediklerini söyledi. Büyükşehir’in kentte toplumsal dayanışmayı destekleyen projelerinin kendilerine heyecan verdiğini söyleyen Yiğit, ‘’Gençlere ve gençliğe verdiğiniz desteği takdirle karşılıyoruz’’ ifadesini kullandı.

FARKLILIKLAR ZENGİNLİĞİMİZDİR

Toplumsal dayanışmaya katkı sunmak amacıyla bir araya gelen dernek yöneticilerini bu çalışmalarından dolayı tebrik eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Toplumsal dayanışma kentin kültürünü zenginleştirecek, huzuru ve barışına katkı sunacaktır. Toplumun kaynaşması ve tanışması açısından olumlu çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz. Farklı kültürleri kentimizin zenginliği olarak görüyoruz’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım