Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

SİAD’ların görüş ve önerilerine her zaman açığız

Tarih: 6 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, SİAD’ların (Sanayici ve İş Adamları Dernekleri) temsilcilerinden oluşan sanayici ve iş adamlarını misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu, sanayici ve iş adamlarının Kocaeli’nin geleceğine yön verecek görüş ve önerilerine her zaman açık olduklarını söyledi.

SİAD BAŞKANLARINDAN ZİYARET

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şengün, TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, KOSİAD (Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Kubilay Kırman, KATSİAD (Kartepe Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Celalettin Kırboz, ASİAD (Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kocaeli Şubesi Başkanı Akif Akifoğlu, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’na konuk olan sanayici ve iş adamları, SİAD’lar olarak bir araya gelip, Kocaeli’ne katkı sunacak çalışmalar yapmayı planladıklarını iletti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

SİAD başkanları, Büyükşehir ile birlikte Kocaeli’ne hizmet etmek ve istihdam oluşturacak çalışmalar yapmak istediklerini dile getirdi. Kentin gelişiminin ve istihdamın artırılmasının önemine değinen SİAD başkanları, MİA projesinin de kent için önemine değindi. Sanayici ve iş adamlarının kente katma değer sağlamak için bir araya gelmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir olarak sanayici ve iş adamlarıyla birlikte Kocaeli’ne güzel eserler kazandırdık. Sizlerin kente yönelik görüş ve önerileri, kentin geleceğine yönelik ufkunuz, ön görüleriniz bizim için çok önemli. Sanayicimizin, iş adamlarımızın, esnafımızın, halkımızın her zaman yanındayız’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım