Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Kök salan, meyve veren hizmetler yaptık

Tarih: 24 Ekim, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Başiskele Din Görevlileri Derneği Başkanı Kadir Çelikiz ile Kandıralı köy muhtarlarını ayrı ayrı kabul etti. Kocaeli’ne hayatın her alanında hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nin her köşesinde kalıcı, kök salan, meyve veren hizmetler yaptık’’ dedi.

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ

İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ile Başiskele Din Görevlileri Derneği Başkanı Kadir Çelikiz ve yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’na ayrı ayrı konuk oldu. Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyaretlerde Müftü Sönmezoğlu ile dernek başkanı Çelikiz, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine gösterdiği yakınlık nedeniyle teşekkür etti ve günün anlamını içeren hediyeler verdi. Müftü Sönmezoğlu’nun ziyaretinde dernek başkanı Çelikiz de hazır bulundu.

KANDIRALI KÖY MUHTARLARI

Kandıra Beylerbeyi Köyü Muhtarı Musa Yener ile Bollu, Sofalı, Hacımazlı köylerinin muhtarlarıyla Batı Köyleri Otobüs Kooperatifi’nin yöneticileri, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Köy muhtarları Kandıra merkezde ve köylerde yapılan hizmetler nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Köye ve köylüye verdikleri değeri dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kandıra’nın ve Kocaeli’nin köylerine olan hizmetlerimiz artarak devam edecek’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım