Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan, Zafer Bayramı’nı kutladı

Tarih: 29 Ağustos, 2013
a a a

Kocaeli’mizde ve bütün yurtta düzenlenen törenlerle Büyük Taarruz ve 30 Ağustos Zafer Bayramı coşku içinde kutlanıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da yayınladığı bir mesajla hemşehrilerinin ve bütün Türk Halkı’nın Zafer Bayramını kutladı.

ÇOK DAHA FAZLA ÇALIŞMAMIZ GEREK

Başkan Karaosmanoğlu mesajında, binlerce şehidin kanıyla sulanmış vatan topraklarının kolay kazanılmadığına vurgu yaparak, Allah’ın milletimize bir daha öylesi acı günleri yaşatmamasını diledi. Her karışı şehit kanlarıyla sulanmış aziz yurdumuzun çok daha müreffeh ve güçlü olması için millet olarak çok daha fazla çalışmamız lazım diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Bu sayede ülkemiz hak ettiği öncü ve örneklik noktasına ulaşacaktır” dedi.

MİLLETİMİZİN ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

Başkan Karaosmanoğlu, şunları söyledi: “Bugün alnı ak, başı dik olarak yürüyebiliyorsak, o kahraman insanların ve şehitlerimizin, gazilerimizin yüzsuyu hürmetinedir. Memleketimizin dört bir yanından gelmiş, bağımsızlık ve özgürlük için mücadele vermiş şehit ve gazilerin çocukları, torunları olan bizlerin, bu güzel ülkenin kıymetini bilmemiz ve birlik içerisinde ülkemizi daha güzel yarınlara ulaştırmamız gereklidir. Bu vesile ile bütün şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun!”

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım