Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan’a MÜSİAD heyeti ziyaret

Tarih: 7 Mart, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şengün ile yönetimini kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, iş adamlarının yeni gelişmeleri ve teknolojiyi çok iyi takip etmeleri, dünyaya entegre olmaları gerektiğini söyledi.

YENİ YÖNETİMDEN ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şengün ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’na yeni yönetimini tanıtan Şengün, MÜSİAD’ın yenilenen vizyonu ve yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

ŞENGÜN ÇALIŞMALARI ANLATTI

Şengün, MÜSİAD Kocaeli şubesi olarak kente katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya, istihdama yönelik eğitim programları oluşturmaya devam edeceklerini söyledi. Kocaelili iş adamlarının kaliteli üretimin yanı sıra teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek dünyaya açılmaya devam edeceklerine inandığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bu bir medeniyet yolculuğudur. Bu yolda kentimizin iş adamları, sanayici ve üreticileri çok önemli mesafeler almıştır’’ ifadesini kullandı.

GÜÇLÜ ESNAF, GÜÇLÜ İŞ ADAMI

Her geçen gün gelişen ve değişen Kocaeli’de esnafın, sanayicinin, üreticinin ve iş adamının da güçlü olmasının önemine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yabancı dil bilmek, dünyaya entegre olmak, gelişmeleri yakından takip etmek çok önemli. İş adamlarımızın güçlenmesi, Türkiye’nin dünyada daha etkin bir ülke olmasına katkı sağlayacaktır. MÜSİAD’ın bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da topluma faydalı işler yapacağına inanıyorum’’ dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım