Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Bakan Çelik’ten Büyükşehir’e ziyaret

Tarih: 12 Ocak, 2013
a a a

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Çelik, belediye hizmet binasının girişinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından karşılandı.

BELEDİYE HİZMET BİNASI

Bir dizi programa katılmak için ilimize gelen Bakan Çelik, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nı ziyaret etti. Bakan Çelik’in ziyaretinde Kocaeli Valisi Ercan Topaca, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, İlyas Şeker, Zeki Aygün, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Zekeriya Özak, genel sekreter yardımcıları, başkan danışmanları, daire başkanları ve şube müdürleri hazır bulundu.

ŞEREF DEFTERİNE İMZA

İlk olarak Büyükşehir Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Çelik’e Başkan Karaosmanoğlu tarafından işlemeli bir vazo hediye edildi. Bakan Çelik’i Kocaeli’nde misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, kendisine yapılması planlanan çalışmalarla ilgili raporları takdim etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım