Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Körfez Fen Lisesi’nden Başkan’a ziyaret

Tarih: 5 Aralık, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin ile öğretmen, veli ve öğrencileri kabul etti. Eğitime ve okullara ayrı bir önem verdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, Körfez Fen Lisesi’nin bahçesinin ağaçlandırılması için destek olacaklarını ifade etti.

OKUL HEYETİNDEN ZİYARET

İzmit Körfez Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin ile müdür yardımcısı Necla Aydın, okul aile birliği başkanı Nazan Biçer, 11. sınıf öğrencileri Sevde Ateş ve Huzeyfe Yağız, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Okul müdürü Tekin ile beraberindekiler, Başkan Karaosmanoğlu’nun Kocaeli’nde eğitime ve eğitimcilere önemli destekleri olduğunu vurguladı.

BAHÇE AĞAÇLANDIRILACAK

Körfez Fen Lisesi’yle ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi veren müdür Tekin ile okul yönetimi, ihtiyaç ve eksiklerle ilgili de görüşlerini aktardı. Kocaeli genelinde eğitime önemli destek verdiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, Körfez Fen Lisesi’nin okul bahçesinin ağaçlandırılması için de katkı sunacaklarını söyledi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım