Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Yelkencilerden teşekkür ziyareti

Tarih: 7 Kasım, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Alp Yelken İhtisas Kulübü Başkanı H. Özkan Eriş ile yönetimini kabul etti. Karamürselli yelkenciler, Başkan Karaosmanoğlu’na Türk sporuna ve yelkenciliğe katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

KARAMÜRSEL ALP KULÜBÜ

Karamürsel Alp Yelken İhtisas Kulübü Başkanı H. Özkan Eriş ile yönetim kurulunda yer alan yelkenciler, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel de hazır bulundu. Kulüp başkanı Eriş ile yelkenciler, Büyükşehir’in körfezin temizlenmesi ve su sporlarının tabana yayılması için yaptığı çalışmalar nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

PLAKET TAKDİM ETTİLER

Başkan Karaosmanoğlu’na bir plaket takdim eden kulüp başkanı Eriş ile Karamürselli yelkenciler, ‘’Başkanımız Karaosmanoğlu’na Türk sporuna ve yelkenciliğe yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür ediyoruz, şükranlarımızı sunuyoruz’’ ifadesini kullandı. Karamürselli yelkenciler, her geçen gün temizlenen İzmit Körfezi’nde yelken açmanın kendileri için ayrı bir mutluluk olduğunu dile getirdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım