Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı

0262 318 31 98

numanbalaban@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir, muhtarların hizmetinde

Tarih: 16 Şubat, 2016
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanlığı, Büyükşehir’in hizmet ortağı olan Kocaeli genelindeki tüm muhtarlarla ilçe ilçe bir araya gelmeye devam ediyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen kahvaltı programında Karamürsel’de bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık, Karamürsel Belediyesi Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanı Ali Bilgi, şube müdürleri ve muhtarlar katıldı.

SİZLERİN HİZMETİNDEYİZ

Gerçekleştirilen toplantıda muhtarlar ile bir araya gelen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ‘’Bizde bugün sizler gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin misafiriyiz. Kurulan yeni daire başkanlığı ile koordinasyon sağlayarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu maksatla bugün burada sizlerle beraber tanışma toplantısına katıldık. Daire başkanlığımız sizlerin direkt cevap alabileceğiniz bir birim. Biz ise yerel belediye olarak ne görev düşüyor ise yapmak için buradayız. Daire başkanlığımızın hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’’ dedi.

BİRLİKTE SIKI ÇALIŞACAĞIZ

Muhtarlar ile tek tek tanışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, ’’Bizler en güzel hizmeti sizlere vermek için çalışacağız. Hep birlikte sıkı çalışarak sık sık bir araya geleceğiz. Hep birlikte çalışarak mahallelerimizi cazibe merkezi haline getireceğiz. Toplantımızın ve daire başkanlığımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum’’ dedi. Öte yandan muhtarlar ile tanışma fırsatı bulan daire başkanı Ali Bilgi ise ‘’Sizler bizim ilk muhataplarımızsınız. Çalışmalarımızın talep ve tespit edilmesi sonrasında yapımı ve kullanımında ilk muhataplar olduğunuz gibi koruyup kollanmasında da ilk muhatap muhtarlarımızdır. Tanışma toplantımız hayırlı uğurlu olsun diyorum’’ dedi.

İNTERAKTİF TOPLANTI YAPILDI

Konuşmalardan sonra muhtarlar ile tek tek tanışan yetkililer muhtarların sorularına interaktif bir şekilde cevap verdi. Yapılan hizmetler ile ilgi çeşitli bilgilerin aktarıldığı toplantıdan muhtarlar memnun bir şekilde ayrıldı.