Müdahale Şube Müdürlüğü

0262 335 21 24

0262 335 21 25

kadirkokturk@kocaeli.bel.tr

Başkan telsizle itfaiyecileri kutladı

Tarih: 25 Eylül, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasındaki İtfaiyecilik Haftası nedeni ile itfaiyecilerle buluştu. Büyükşehir İtfaiye Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette telsizle anons geçerek tüm itfaiyecileri kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, itfaiyeciliğin büyük fedakarlık gerektiren bir meslek olduğunu kaydetti.

KUTLAMA ZİYARETİ

İtfaiye Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen kutlama ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun dışında Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çöpoğlu, İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara, Müdahale Şube Müdürü Kadir Köktürk, Önleme ve Eğitim Şube Müdürü Salih Palaz, AFKOM Şube Müdürü Ömer İslamoğlu, birim amirleri ve itfaiye çalışanları katıldı.

TELSİZLE KUTLAMA

Telsizle Kocaeli’deki tüm itfaiye çalışanlarının İtfaiyecilik haftasını kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, itfaiyeciliğin fedakarlık ve sevgi işi olduğunu dile getirdi. Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için her türlü riski göze alan itfaiye teşkilatının bir ülkede çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.

TÜRKİYE’YE MODEL OLDU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye teşkilatının Türkiye’ye model olacak seviyeye ulaştığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir itfaiyesi olarak Türkiye’nin itfaiye birimlerine eğitim verdiklerini bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunduklarını kaydetti. Başkan Karaosmanoğlu İtfaiye teşkilatı olarak Kocaeli’deki olumsuz vakaların önüne geçmek için her türlü teçhizat ve donanıma sahip olduklarını söyledi.