Mezarlıklar Şube Müdürlüğü

0262 322 28 66

0262 511 25 43

zafersevil@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Mezarlıklar Şube Müdürlüğü

Karamürsel’de orta refüjler bakımdan geçiyor

Tarih: 30 Eylül, 2019
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeşil alanların bakımlarına aralıksız devam ediyor. Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Karamürsel Ereğli Mahallesinde bulunan orta refüjlerdeki yeşil alanlarda temizlik ve budama yapılıyor. Çalışmalar ile yolların yanında bulunan yeşil alanlar düzenli ve temiz hale getiriliyor.

BUDAMA VE MINTIKA YAPILIYOR
Yeşil alanların bakım ve temizlik çalışmalarını özveriyle gerçekleştiren Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ekipleri, Karamürsel Ereğli’de bulunan orta refüjlerdeki yeşil alanlarda bakım ve temizlik yapıyor. Orta refüjlerde budama, tırpan ve mıntıka temizliği yapılıyor. Ayrıca ana yol üzerinde bulunan kaldırımları ile kenar ve üst kısımlarında mıntıka temizliği de gerçekleştiriliyor.

BAKIMLAR İL GENELİNDE DEVAM EDİYOR
Park, bahçe, mesire, kavşak, yol kenarları ve diğer pek çok noktaya yeşil alan kazabdıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu alanların bakım ve temizliklerini aksatmıyor. İl genelindeki birçok yeşil alanda yapılan çalışmalar ile çevrenin daha temiz kalması sağlanıyor. Ayrıca yapılan bu çalışmalarla vatandaşların temiz bir çevrede yaşaması sağlanıyor ve memnuniyetleri kazanılıyor.