Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Kocaeli Yazı İşleri Platformu toplandı

Tarih: 6 Temmuz, 2011
a a a
Kocaeli Yazı İşleri Platformu toplandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli’ deki 12 İlçe Belediyesi Yazı İşleri Müdürleri’nin oluşturduğu Kocaeli Yazı İşleri Platformu Haziran ayı toplantısı Kartepe Belediyesinin ev sahipliğinde toplandı.

YAZI İŞLERİ MÜDÜRLERİ TAM KADRO KATILDI

Kocaeli Yazı İşleri Platformu toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Kadir Erol, Meclis, Yazı İşleri, Arşiv, Encümen Müdürleri ve 12 İlçe Belediyesinin Yazı İşleri Müdürleri ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu konuk olarak katıldı.

SORUNLAR ELE ALINDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Av. Kadir Erol’un başkanlığında yapılan toplantıda, ağırlıklı olarak, Haziran ayı içerisinde Mülkiye Müfettişlerince yapılan teftişte istenilen ve istenilebilecek belgeler üzerinde görüşüldü. Teftişte dikkat edilecek konular dile getirildi.

BİR SONRAKİ TOPLANTI DARICA’DA

Kocaeli Yazı İşleri Platformu toplantılarının her ay bir belediyenin ev sahipliğinde sırayla Kocaeli’nin tüm ilçelerinde yapılması uygulamasına Eylül ayından itibaren devam edileceği ve bir sonraki toplantının Darıca Belediyesinin ev sahipliğinde yapılacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım