Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

0262 318 18 42

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

İmar Daire Başkanı Günler

Tarih: 1 Ağustos, 2014
a a a
İmar Daire Başkanı Günler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilmesinden dolayı Gökmen Mengüç’ten boşalan İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’na Osman Günler atandı.

OSMAN GÜNLER KİMDİR

1980 Yılında Erzurum’da doğan Günler, ilkokulu köyünde, orta ve lise eğitimini Erzurum’da tamamladı. 2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. 2004-2005 yılları arasında İstanbul/Tuzla/ Akfırat Belediyesinde İmar Müdür yardımcılığı görevinde bulundu. 2005-2008 yılları arasında İBB, İSKİ Genel Müdürlüğü Plan Proje Dairesi Başkanlığında proje tasarlanması, kontrolü ve denetimi, havza bölgelerinde imar plan denetimi görevlerinde bulundu. 2008-2012 yıları arasında Gebze Belediyesine tayinen atanarak İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde, proje kontrol ve ruhsat şefi, İmar Müdür yardımcılık görevlerinde bulundu.

Mayıs 2012 itibariyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesine tayinen atanarak İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığında İmar İşleri Şube Müdürü olarak göreve başlamış olup, halen bu görevi yürütüyor.

Ayrıca GYTE Mimarlık Fakültesinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Günler, evli ve 2 çocuk babası.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım