İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

0262 318 22 28

0262 318 22 29

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

Seka Park Otel’de değişim var

Tarih: 19 Temmuz, 2015
a a a

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Seka Park Otel’deki yenileme çalışmaları kapsamında 45 adet oda ve koridorlar baştan sona yenileniyor. Yenileme çalışmaları ile Körfez’e nazır yeşiller içindeki Otel, vatandaşlara yeni görünümü ile hizmet verecek.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Seka Park Otel, vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacı ile iç ve dış mekanlarında tadilata başladı. Bu kapsamda kalebodur, fayans, klozet, lavabo, duşakabin, yataklar, mobilya aksamları, petekler, duvar kağıdı yenilemesi gerçekleştiriyor. Ayrıca Seka Park Otel’in içindeki duvarlar da boyanıyor.

UZMAN PERSONEL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Seka Park Otel Uzman Personeli ile kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyor. Uzman Personeli ile müşterilerine hizmet veren Seka Park Otel; birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldıgı yeşille iç ice yemeklerin yenilebildiği restorantı ile de Kocaeli halkına hizmet veriyor.

BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Park Otel’e ulaşmak ve bilgi almak isteyen vatandaşlar 325 23 19 no’lu telefon numarasından ulaşabilirler.