Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

0262 331 13 88

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Büyükşehirli Hüma Bronz kazandı

Tarih: 23 Kasım, 2016
a a a

Türkiye’nin en güçlü alt yapısına sahip kulüplerin başında gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, bu başarısını milli takımlar düzeyinde de sürdürmeye devam ediyor. Alt yapıda farklı kategorilerde milli takımlarda bir çok sporcusu bulunan mavi beyazlılarda, son başarı Hüma’dan geldi. Türkiye Şampiyonası’nda milli takımlar seçmelerini kazanarak milli takıma giren Büyükşehir Kağıtspor’un genç yeteneği Hüma Türkyılmaz, milli takımla birlikte önemli bir turnuvaya katıldı.

İSMET IRAZ ADINA YAPILDI

Tekvando sporunu Türkiye’ye getiren ve uluslararası bir çok başarısı bulunan İsmet Iraz’ın adına İstanbul Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda Uluslararası İsmet Iraz Tekvando Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya bir çok ülkeden Genç tekvandocular katıldı. Milli takımla ilk kez resmi müsabakasına giren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor tekvandocusu Hüma Türkyılmaz, rakiplerini geçerek üçüncü oldu. İlk resmi maçında bronz madalya kazanan Hüma, müsabakaların ardından düzenlenen törenle madalyasını aldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım