Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

0262 331 13 88

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Karateciler ay yıldızlı bayrağımızı zirveye taşıyacak

Tarih: 3 Ağustos, 2016
a a a

Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un başarılı karatecileri kulüp başkanı Dr. Ali Yeşildal ile bir araya gelerek, yeni başarılar için söz verdi. Kulüp binasında gerçekleşen ziyarete geçtiğimiz aylarda Kocaeli’de yapılan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonasında derece yapan karateciler ile Engelliler Dünya Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular katıldı. Karate branş sorumlusu Hasan Yılmaz, Kulüp Genel Sekreteri Fatih Özkaraaslan, branş koordinatörü Mustafa Özkar, Karate antrenörü Mesut Kolaylı’nın da yer aldığı ziyarette şampiyon karateciler, başarı öykülerini anlattı.

HEDEFİMİZ 2023

Darbe girişimi nedeniyle ülkemizin kritik dönemlerden geçtiğini hatırlatan kulüp başkanı Dr. Ali Yeşildal, “Birey olarak her birimiz, güzel ülkemizde görevlerimizi artık daha da iyi yapmak için çalışacağız. Bu ülkenin içeride ve dışarıda hain düşmanları var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2023 hedeflerine Kağıtspor kulübü ve sporcuları olarak hazırlanıyoruz. Ülkemizi en iyi şekilde uluslararası yarışmalarda en iyi şekilde temsil edeceğiz. Sizler bugüne kadar bunu başardınız bundan sonrada başaracağınıza inanıyoruz. Ay Yıldızlı bayrağımızı sizlerde sportif alanlarda en yukarılara taşıyacağınızı biliyoruz. Hepinizi bir kez daha yürekten kutluyorum. ”dedi.

GÖREVİMİZİ YAPIYORUZ

Karate antrenörü Mesut Kolaylı ise, kulüp olarak karate branşında Dünya’da söz sahibi olduklarını ifade ederek şunları söyledi.” Darbe girişimi sabahı, o kötü günde bile sporcularımız milli birlik için salona gelerek idmana katıldılar. Hiçbir idmanlarını kaçırmadılar. Kendilerini de velilerine de çok teşekkür ediyoruz. Bizler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak üzerimize düşen sorumluluğumuzu yerine getirerek çok çalışıyoruz. “dedi. Başarılı Karateciler ve yöneticiler daha sonra Kulüp logosu altında fotoğraf çektirdi.