Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

0262 331 13 88

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Karamürsel İmam Hatip Lisesi’ne spor salonu

Tarih: 8 Temmuz, 2016
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eğitime verdiği desteği sürdürüyor. Farklı projelerle çocukların zihinsel gelişimine destek veren Büyükşehir Belediyesi, okullara yaptığı spor salonlarıyla da fiziksel gelişimin önünü açıyor. Bu amaçla Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Karamürsel İmam Hatip Lisesi’ne spor salonu inşa ediliyor.

ÜÇ KATLI SALON

Çalışma kapsamında projenin sahasının ve idari binanın blokaj betonu döküldü. Çelik taşıyıcı elemanların montaj uygulamaları devam ediyor. Spor salonu 3 kat şeklinde inşa edilecek. Salonun içerisinde bir de seminer odası yer alacak.

BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI

Yapının zemin katında basketbol ve voleybol sahası, 150 kişilik tribün, antrenör odası, soyunma odaları, duşlar, idare odaları bulunacak. 1. katta ise 168 kişilik seminer salonu yer alacak. İkinci kat teknik bölüm olarak kullanılacak. 900 metrekare taban alan üzerine kurulan yapı, bin 385 metrekare kapalı alana sahip olacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım