Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’den kurum kültürü eğitimi

Tarih: 19 Aralık, 2016
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan hizmet içi eğitimler devam ediyor. Bu kapsamda meclis salonunda eğitmen Cemal Bozkurt tarafından Kurum Kültürü ve Aidiyeti konulu eğitim gerçekleştirildi. Eğitime Büyükşehir çalışanları katıldı.

BAŞARI İÇİN İŞ BİRLİĞİ ŞART

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan eğitimde verimli çalışmanın bir kuralının da iş birliğinden geçtiğini belirten eğitmen Bozkurt, ‘’İnsanların başarılı bir çalışan olabilmeleri için, uyum içinde işlerini yapması çok önemlidir. Meydana gelecek olumsuzluklar bu sayede en alt seviyeye indirilerek iş konusunda daha verimli bir ortam oluşabilir’’ diye konuştu.

ÇALIŞAN İŞİNİ SAHİPLENMELİ

Eğitimin devamında çalışanların yaptıkları işleri önemsemesi ve sahiplenmesinin önemine değinen Bozkurt, ‘’Çalışanlar yaptıkları işleri sahiplenmelilerdir. Bu hem çalışanın, hem de işin daha keyifli olmasını ve başarının bununla eşdeğer bir şekilde artmasını sağlar’’ ifadesini kullandı. Eğitim soru-cevap şeklinde devam etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım